Zajišťujeme komplexní dodávky slaboproudých zařízení. Díky zkušenostem s instalací zabezpečovacích systémů, viz nabídka služeb Zabezpečení, máme zkušenosti s návrhem a finální pokládkou kabelových rozvodů.

Kabelové rozvody navrhujeme tak, aby byla započtena rezerva pro další využití s možností bezproblémového připojení dalších účastníků sítě. Rozvody děláme na bázi optiky, koax, UTP či FTP.

Rozvody je nejlépe navrhovat už při stavbě domů, ale nemáme problém s restrukturací rozvodů již v postaveném domě. Vyvedeme vám kabely až na střechu, pakliže je tam potřebujete kvůli anténě či internetu. Po zahradě vám kabely natáhneme až k bazénu, k osvětlení, či k vratům.

Uděláme vaši domácnost zcela automatickou, chcete ovládat vzdáleně žaluzie, garáž, dveře? Nevíte jak, zavolejte, my Vám vše vysvětlíme. Pomocí vašeho mobilního telefonu budete moci ovládat světla, žaluzie, vypínače, zásuvky, zavlažování.

Kabely taháme dvojitě, připravujeme optická připojení pro větší přenosovou rychlost.

 Aby vše fungovalo, jak má, tak pro své zákazníky poskytujeme vzdálenou IT správu a podporu výpočetní techniky. Pomůžeme Vám s nastavením aplikací, automatizací procesů, nastavením vzdálených přístupů, s výběrem hardwaru, navrhneme ideální komponenty. Staráme se o počítače, síťové prvky a periferie. Vyznáme se ve Windows, ochráníme a odvirujeme váš počítač. Nastavíme síťové prvky, staráme se o údržbu sítí ethernet a optických sítí.