Pro vaši domácnost, podnik či pozemek jsme schopni navrhnout a dodat celistvý inteligentní systém zabezpečení. Za hlavní pilíře vašeho pocitu bezpečí považujeme kamerový systém a systém alarmů.

Z tohoto důvodu poskytujeme montáž a dodávku bezpečnostních kamer značek Hikvision a další. Tyto kamery mají uplatnění v různých situacích, v nabídce máme jak robustní venkovní kamery pro náročné podmínky, tak i malé diskrétní kamery pro citlivá prostředí. IP kamerové systémy jsou profesionální variantou vhodnou pro kanceláře, rodinné domy či průmyslové budovy.

Co se týče technických parametrů, kamery s IP technologií jsou schopné přenést video s obrazem minimálně 1080 px a to až na vzdálenost sta metrů. Ve velkých průmyslových areálech můžeme doporučit kamery napojené na optickou síť. Kamery mají v sobě zabudován detektor pohybu, poplachové výstupy, záznam zvuku.

U nás si můžete vybrat z různých typových modelů. Rozlišení obrazu začíná na HD (1280×720). Důležité jsou i jiné specifikace, například optický snímač obrazu, počet snímků za vteřinu, kvalita přiblížení, možnost úhlu obrazu až 360 stupňů. Rádi vám s výběrem poradíme.

Kamery Hikvision Fisheye s objektivem typu rybí oko 360° umožňují monitorovat vnitřní i venkovní oblasti, bez kompromisů nebo slepých míst, tento flexibilní pohyb je umožněn elektrickým motorem uvnitř kamery.

Z tohoto důvodu jsou ideálním řešením pro profesionální monitorování nákupních center, parkovacích garáží, otevřených kanceláří, restaurací, veřejných oblastí a řady dalších míst.

Všechny naše kamery můžete ovládat ze svého telefonu, přehrávání záznamu je velmi jednoduché. Záznam může trvat i stovky hodin. Pomocí zálohování UPS je možné natáčet i při výpadku elektřiny.

Instalujeme bezpečnostní alarmové systémy značky Jablotron.

Jsme schopni drátově i bezdrátově zabezpečit byt, dům, garáž, chalupu, obchod, kancelář, sklad, dílnu apod. Alarm Vám může hlásit vloupání, požár, tíseň, regulovat topení pomocí SMS nebo internetové komunikace. Alarm JABLOTRON 100+ se postará nejen o vaše bezpečí, díky aplikaci dokážete ovládat také zapnutí zavlažování, ovládat topení, venkovní osvětlení či otevírat garáž.Náš tým techniků je Vám schopný nastavit i inteligentní zvonkový systém, který může být propojen s notifikacemi ve vašem telefonu. Nepřenáší si jenom zvonění, ale také obraz a kvalitní zvuk.